KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12688266
nr 1268 8266
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 49x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:17:57
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)